İmamoğlu, Sancaktepe Belediye Başkanı Yeğin’i ziyaret etti

İmamoğlu, Sancaktepe Belediye Başkanı Yeğin’i ziyaret etti

Vakıf Katılım

İmamoğlu, her belediye başkanının kendine has bazı özellikleri veya bazı hikayeleri olduğunu kaydederek, “Herkes tabii ki dertleniyor ve o vesileyle belediye başkanı seçiliyor ama Alper Yeğin Başkanımız burada doğmuş, büyümüş, her anını yaşamış, köy denebilecek seviyeden, beldeler ve ardından ilçe ve şimdi de İstanbul'un en fazla nüfusu artan yeni yerleşim alanlarıyla beraber, sorunları yüksek seviyede olan ama bir yanıyla da fırsatları da çok yüksek seviyede duran bir ilçenin çok iyi olması konusundaki büyük sorumluluk hissiyle belediye başkanı olduğunu biliyorum.” şeklinde konuştu.

Sancaktepe Belediye Başkanı Yeğin de İmamoğlu ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi:

“Görevinizi en iyi şekilde hem kurumunuza hem İstanbul'a hem halkımıza en iyi şekilde sürdürebilmeyi nasip etsin. Birlikte, sizin liderliğinizde, İstanbul’da büyük bir değişim süreci devam ediyor. Bunu hizmetle beraber gerçekleştirdik. Tüm İstanbul halkına, Türkiye'ye örnek bir model yönetim anlayışını sunabilme noktasında önemli bir fırsat. Ben de tabii bu süreçte sizlerle beraber yol almaktan, sizlerle beraber bu sürecin misafiri olmaktan büyük bir onur duyuyorum.”

Konuşmaların ardından İmamoğlu ve Yeğin, kurum kurmaylarının karşılıklı katılımıyla, Sancaktepe’nin sorunlarına ve çözüm yollarına dönük, ortak masa toplantısı gerçekleştirdi.

  Hibya Haber Ajansı